Країни BRICS домовились посилити свою співпрацю з міжнародного оподаткування

03 Серпня 2017 (0)
Аа Аа

Податкові органи п’яти країн BRICS[1] на щорічній зустрічі домовились посилити свою співпрацю щодо питань з міжнародного оподаткування.

У «Меморандумі співпраці», що підписаний 28 липня 2017 року, п’ять країн погодились узгодити свою відповідь щодо роботи G20 з міжнародного оподаткування, включаючи введення плану BEPS та стандартів автоматичного обміну інформацією.

Країни BRICS зазначили, що вони поглиблять колективну роботу щодо питань міжнародного оподаткування на міжнародних форумах, таких як ООН. Далі вони збираються ідентифікувати сфери, в яких потребується їхня співпраця.

Крім того, вони погодились надати допомогу в розбудові податкового потенціалу у своїх країнах та в країнах, що розвиваються, шляхом проведення навчальних занять для податкових чиновників, організації коротких візитів податкових експертів та надання технічної допомоги.

У зв’язку з цим конкретно Китай зобов’язався щорічно тренувати не менше 150 працівників у сфері оподаткування з країн, що розвиваються, протягом наступних двох років.

За матеріалами MNE Tax

 


[1] Країни BRICS - група найбільших за площею та населенням країн, що розвиваються (Бразилія, Росія, Китай, Індія, Південна Африка). 

Попередня стаття Наступна стаття