Комітет ВР у пошуках «швидкого виходу» із ситуації щодо заблокованих ПН

Аа Аа

На цьому тижні у Комітеті Верховної Ради з питань податкової та митної політики було обговорено болюче питання блокування ПН/РК. Враховуючи ситуацію, яка склалася, депутати вирішили надати Уряду до 8 вересня 2017 р. час для розроблення ургентних заходів для вирішення ситуації. У протилежному випадку буде терміново розроблено законопроект  щодо продовження тестового режиму блокування податкових накладних до кінця року. Це єдиний швидкий вихід із ситуації.

«Якщо до п’ятниці, 8 вересня, система зупинення податкових накладних не запрацює належним чином, ми терміново розробимо і в наступний понеділок зареєструємо законопроект щодо продовження тестового режиму до кінця року», — зазначила Голова Комітету Ніна Южаніна. За її словами, у документі планується передбачити, що всі так звані проблемні податкові накладні буде розблоковано і зареєстровано.

Надалі ж до питання зупинення реєстрації податкових накладних можна буде повернутися лише після нового року. «Це єдиний швидкий вихід із ситуації», — підкреслила Ніна Южаніна.

 

Попередня стаття Наступна стаття