Які наслідки повернення надмірно сплаченого митним органам ПДВ?

20 Жовтня 2017 (0) #ПДВ #ДФС #Роз'яснення ДФС
Аа Аа

Надмірно сплачений ПДВ при ввезенні товарів на митну територію України повертається платнику на його розрахунковий рахунок у банку, оскільки такі кошти не були перераховані до бюджету з електронного рахунку в СЕА, а тому на них не поширюються вимоги пункту 43.4-1 статті 43 Податкового кодексу України.

Такий висновок буз зазначений у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР» (категорія 101.17).

Окрім того, контролюючим органом було наголошено на тому, якщо ПДВ було надмірно сплачено митним органам у зв’язку з коригуванням митної вартості товарів та складанням відповідного аркуша коригування, то реєстраційний ліміт платника в СЕА зменшиться за фактом складання такого аркуша коригування. При цьому надмірно сплачені кошти повертаються на банківський рахунок платника ПДВ пізніше.  

Попередня стаття Наступна стаття