Які коди товару вказуються в ПН при постачанні теплової енергії та води?

04 Серпня 2017 (0) #ДФС
Аа Аа

ДФС України у своїй індивідуальній податковій консультації від 28.07.2017 № 1393/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо того, які коди потрібно вказувати в податковій накладній (далі – ПН) при постачанні теплової енергії та води.

Так, підпунктами «а» - «і» пункту 201.1 статті 201 ПК України встановлюється виключний перелік обов’язкових реквізитів ПН, серед яких, зокрема, перелічуються коди товарів за УКТ ЗЕД або коди послуг за ДКПП.

Водночас у випадку відсутності певного коду товару за УКТ ЗЕД платнику ПДВ необхідно буде зазначити умовний код такого товару. Перелік умовних кодів товару встановлюється ДФС України та розміщується на сайті фіскального органу за цим посиланням.

При постачанні теплової енергії та води (крім води, яка класифікується в товарних позиціях 2201,2202 УКТ ЗЕД) у ПН необхідно зазначати їх умовні коди, а саме:

- 00401 – для теплової енергії;

- 00405 – для води.

Попередня стаття Наступна стаття