Як визначається база оподаткування ПДВ при суборенді земельної ділянки?

Аа Аа

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 31.08.2017 № 1773/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо визначення бази оподаткування ПДВ при здійсненні операцій з постачання послуг із суборенди земельної ділянки.

Фіскальна служба пояснює, що відповідно до пункту 188.1 статті 188 Податкового кодексу України (далі – ПК України) база оподаткування ПДВ операцій з постачання товарів/послуг визначається, виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів. При цьому контролюючий орган також пояснює, що відповідно до пункту 185.1 статті 185 ПК України операції із суборенди земельної ділянки є об’єктом ПДВ.

Тому база оподаткування ПДВ при здійсненні операцій з постачання послуг із суборенди земельної ділянки визначається з договірної вартості послуг. При цьому сума податку визначається шляхом множення бази оподаткування на ставку податку, а сам податок додається до вартості здійснених послуг.

Попередня стаття Наступна стаття