Як відображаються у податковій накладній номенклатура та коди товарів і послуг?

08 Серпня 2017 (0)
Аа Аа

ДФС України у своїй індивідуальній податковій консультації від 28.07.2017 № 1416/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо особливостей зазначення у податковій накладній таких обов’язкових реквізитів, як номенклатура та коди товарів і послуг.

Зокрема, фіскальним органом було зазначено таке:

1) номенклатура товарів/послуг у податковій накладній повинна відповідати формулюванню, зазначеному у первинних документах, якими супроводжується постачання таких товарів/послуг;

2) коди товарів у податковій накладній вказуються за кодами УКТ ЗЕД, затвердженими Законом України «Про митний тариф України»;

3) коди послуг у податковій накладній визначаються за кодами ДКПП, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010 № 457.

Крім того, ДФС було звернено увагу на те, що платникам ПДВ у податковій накладній достатньо вказати перші чотири цифри коду товарів за УКТ ЗЕД або коду послуги за ДКПП. Зазначене вище правило не поширюється на випадки постачання підакцизних товарів або товарів, ввезених на митну територію України, оскільки в такому випадку код товару за УКТ ЗЕД зазначається у податковій накладній повністю. 

Попередня стаття Наступна стаття