Як сформувати податковий кредит за ПН, з дати складання якої минуло 365 днів?

09 Серпня 2017 (0)
Аа Аа

ДФС України у своїй індивідуальній податковій консультації від 28.07.2017 № 1410/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала чергове роз’яснення щодо можливості включення до податкового кредиту сум ПДВ за податковими накладними, з дати складання яких минуло 365 днів.

Так, фіскальний орган наголосив, що, дійсно, за пунктом 198.6 статті 198 ПК України платник ПДВ має право на формування податкового кредиту за податковою накладною, з дати складання якої не минуло 365 днів.

Водночас, якщо зазначений вище строк був пропущений платником ПДВ, то такий платник може включити суму ПДВ за такою податковою накладною до податкового кредиту шляхом подачі уточнюючого розрахунку відповідно до пункту 50.1 статті 50 ПК України. При цьому такий уточнюючий розрахунок може бути складений лише в тому випадку, якщо з дати складання податкової накладної не минуло 1095 днів.

 

Попередня стаття Наступна стаття