Як сформувати податковий кредит без податкової накладної?

Для формування податкового кредиту за показниками приладів обліку без наявності зареєстрованої в ЄРПН податкової накладної у покупця має бути наявний виставлений постачальником рахунок за поставлені послуги, у якому зазначаються:

- загальна сума платежу;

- сума ПДВ;

- податковий номер постачальника послуг.

Вищезазначене роз’яснення було розміщено у листі ДФС України від 07.06.2017 № 540/6/99-99-15-03-02-15/ІПК на підставі аналізу пункту 201.11 статті 201 ПК України.

Попередня стаття Наступна стаття

Останні новини:

У Києві обговорили перспективи законодавчого врегулювання питань поштового імпорту: проблематика та шляхи вирішення

24 Жовтня 2017

Технічні моменти подання пояснень та копій документів у випадку блокування реєстрації ПН/РК

24 Жовтня 2017

Мінфін став автором нових змін до системи блокування ПН/РК

24 Жовтня 2017

Судова реформа, боротьба зі скрутками, процедурний аспект адміністрування податків та інші актуальні питання на Форумі з непрямого оподаткування

24 Жовтня 2017

Огляд податкового законодавства за 16 - 22 жовтня 2017 року

23 Жовтня 2017

Чи може неплатник ПДВ бути управителем майна: пояснює ДФС

23 Жовтня 2017

Особливості відображення у податковій звітності витрат і доходів підприємця на загальній системі оподаткування

23 Жовтня 2017

Як одночасно застосовуються пільговий режим оподаткування та касовий метод обліку з ПДВ?

23 Жовтня 2017