Як повертається надмірно сплачений ПДВ?

07 Вересня 2017 (0) #ПДВ #ДФС #Роз'яснення ДФС
Аа Аа

ДФС України у листі від 13.02.2017 № 3576/7/99-99-07-02-03-17, виданому Головним управлінням ДФС України в областях та місті Києві, надала роз’яснення щодо порядку повернення надмірно сплаченого ПДВ.

Зокрема, контролюючим органом було вказано, що надмірно сплачена сума ПДВ може перераховуватися платнику:

1) на його електронний рахунок в СЕА – якщо кошти були перераховані до бюджету з такого електронного рахунку;

2) на його поточний банківський рахунок:

а) якщо кошти були перераховані до бюджету з такого електронного рахунку, але на момент звернення платника із заявою про повернення коштів або на момент їх перерахування такий електронний рахунок закритий (тобто реєстрація платника ПДВ анульована);

б) якщо кошти були перераховані до бюджету не з електронного рахунку платника ПДВ.

Нагадуємо, що відповідно до пункту 200-1.6 статті 200-1 Податкового кодексу України кошти з електронного рахунку в СЕА перераховуються до бюджету, якщо здійснюється розрахунок за сумами, зазначеними в податкових деклараціях з ПДВ або уточнюючими розрахунками.  

Попередня стаття Наступна стаття