Довгоочікуваний законопроект з вирішення питання блокування ПН/РК має бути зареєстровано вже сьогодні

 Ніна Южаніна на офіційній сторінці у Facebook оприлюднила новину, що у Комітеті податкової та митної політики пройшли обговорення ситуації з блокуванням реєстрації ПН/РК.  11 вересня було проведено чергову консультацію з керівництвом ДФС щодо пошуку методів вирішення найболючіших  проблем для реального бізнесу, які виникли як наслідок запровадження норм Податкового кодексу України щодо зупинення реєстрації ПН у Єдиному реєстрі та через неспроможність Мінфіну вчасно та якісно організувати цей процес.

Нагадаємо, що вчора Мінфін опублікував також проект для поліпшення умов реєстрації ПН/РК для представників аграрного бізнесу.

Неоспорюваним є факт, що наслідки запровадження системи СМКОР мають  бути виправлені у мінімальні строки і з найменшими втратами для платників податків. Для цього, наголошує Ніна Южаніна, блокування реєстрації податкових накладних повинно бути переведено у тестовий режим, тобто без фактичного блокування накладних, а безпідставно заблоковані на сьогодні податкові накладні повинні бути терміново розблоковані.

Ніна Южаніна у повідомленні зазначила, що нарешті компромісне рішення, яке дозволить вирішити проблему, вже знайдено і 12 вересня буде зареєстровано якісний та узгоджений з усіма зацікавленими сторонами законопроект, який, зважаючи на його актуальність, можна буде внести до сесійної зали найближчим часом та проголосувати.

 

Попередня стаття Наступна стаття