ДФС ініціює проведення семінарів з питань розблокування ПН

14 Серпня 2017 (0)
Аа Аа

ДФС України у м. Києві повідомляє, що у зв’язку з численними питаннями щодо запровадженням системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких накладних/розрахунків в Єдиному реєстрі податкових накладних, з 31 липня 2017 року Головним управлінням ДФС у м. Києві запроваджено в Центрі обслуговування платників (м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19) надання роз’яснень для платників податків міста Києва  із зазначеної теми.

Щоденно (у робочі дні) з понеділка по четвер з 17:00 до 18:00 години, у п'ятницю з 15:45 до 16:45 години фахівці ГУ ДФС у м. Києві надають інформаційну допомогу платникам столиці у разі зупинення податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Звертаємо увагу, що відповідно до норм Податкового кодексу України платник податків має право на нерозголошення контролюючим органом відомостей про такого платника без його письмової згоди. Саме тому, представникам підприємств, для з’ясування обставин по заблокованим податковим накладним, необхідно мати при собі відповідні документи, що посвідчують особу або довіреність підприємства у разі, якщо, за інформацією звертається особа, яка не є директором чи головним бухгалтером.   

Також  ДФС м. Києва запроваджує щотижневі семінари з найбільш актуальних питань по роботі Системи.  Семінари відбуватимуться  за адресою вул. Шолуденка 33/19 щочетверга. Оскільки ці питання є дуже актуальними кількість місць для участі є обмеженою.  Попередня реєстрація є обов'язковою.

 

Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Попередня стаття Наступна стаття