Депутати зустрілися для обговорення питання блокування ПН/РК

06 Вересня 2017 (0) #ПДВ #ДФС #Комітети
Аа Аа

 Нарешті у Верховній Раді закінчилися канікули і платники податків – представники реального бізнесу в очікуванні законодавчого врегулювання питання блокування ПН/РК.

05 вересня 2017 року у Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики відбулося обговорення ситуації, яка склалася в результаті впровадження блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

В обговоренні взяли участь народні депутати України, посадові особи Міністерства фінансів України, Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем та інші посадові особи Державної фіскальної служби України, представники Ради бізнес-омбудсмена, малого та середнього бізнесу та громадських організацій.

Під час засідання було обговорено всі проблеми, з якими зіткнулися представники реального бізнесу у зв’язку з реєстрацією ПН/РК. Зачіпалися всі проблеми, які назріли під час використання системи СМКОР.

За результатами наради представники влади дійшли згоди про необхідність термінового розроблення змін до нормативно-правових актів, які регулюють процеси блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, зокрема, з метою усунення проблем реального бізнесу, що обговорювались під час зустрічі.

Попередня стаття Наступна стаття