Данія інвестує більше 1,5 млрд доларів у реформу податкової адміністрації

06 Вересня 2017 (0) #Данія
Аа Аа

Згідно з даними Міністерства податків Данії (Tax Ministry), датський уряд може витратити протягом наступних кількох років близько 10, 5 млрд крон (тобто більше ніж півтора млрд доларів США) на реформу податкової адміністрації в країні.

Так, вже на початку липня 2018 року планується змінити датський податковий орган (SKAT), що функціонує на цей момент, сімома інституціями з різною компетенцією в сфері оподаткування. Таке нововведення мотивується потребою запровадження більшої спеціалізації окремих податкових органів у межах їхньої загальної компетенції.

«При побудові нової податкової адміністрації, дуже важливо, щоб ми не повторювали помилок минулого – заявив міністр закордонних справ Данії Карстен Лаурітцен. – Сім нових органів повинні бути створені на базі не заощаджень, а на базі інвестицій. Уряд робить це з історично великим обсягом ресурсів».

Уряд планує найняти ще 1800 службовців  до податкової адміністрації до 2021 року та інвестувати в нові системи інформаційних технологій, а також зосередитись на боротьбі з ухиленням від оподаткування, особливо платників податку на додану вартість.

 

За матеріалами Tax-news.

Попередня стаття Наступна стаття