Чи впливають кошти, повернені з бюджету на електронний рахунок в СЕА, на реєстраційний ліміт платника ПДВ?

11 Жовтня 2017 (0) #ПДВ #ДФС #Роз'яснення ДФС
Аа Аа

ДФС України у своїй індивідуальній податковій консультації від 04.10.2017 № 2126/6/99-99-12-03-01-15/ІПК роз’яснила щодо порядку обчислення реєстраційного ліміту в системі електронного адміністрування ПДВ (далі – СЕА) при поверненні надмірно сплаченого ПДВ.

Так,  контролюючим органом було зазначено, що реєстраційна сума обчислюється за формулою, передбаченою пунктом 200-1.3 статті 200-1 Податкового кодексу України (далі – ПК України), з використанням показників, передбачених пунктами 34 та 34-1 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України.

Проте сума надмірно сплаченого ПДВ, який в обов’язковому порядку повертається на електронний рахунок в СЕА, не збільшує реєстраційний ліміт. Водночас вищезазначене правило не поширюється на надмірно сплачену суму ПДВ, яка була повернута на електронний рахунок з 01.01.2016 по 01.01.2017, якщо платником ПДВ була подана до контролюючого органу відповідна заява в порядку, передбаченому пунктом 53 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України.

Попередня стаття Наступна стаття