Чи впливає податковий кредит на обов’язок платника нарахувати ПДВ за пунктом 198.5 ПК України?

13 Жовтня 2017 (0) #ПДВ
Аа Аа

ДФС України у своїй індивідуальній податковій консультації від 10.10.2017 № 2192/ІПК/99-95-42-03-15/ІПК зазначила, що платник ПДВ у випадках, передбачених пунктом 198.5 статті 198 ПК України, зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ щодо товарів/послуг або необоротних активів, придбаних або виготовлених після 01.07.2015, незалежно від того, чи таким платником був сформований податковий кредит за операціями з придбання таких товарів/послуг або необоротних активів, чи ні.

При чому, нарахування таких податкових зобов’язань з ПДВ відбувається у тому звітному періоді, у якому придбані/виготовлені товари/послуги або необоротні активи були використані платником ПДВ у неоподатковуваних ПДВ операціях, поза межами господарської діяльності,  операціях, здійснених в межах балансу платника (передача для невиробничого використання, переведення виробничих необоротних активів до складу невиробничих). 

Попередня стаття Наступна стаття