Чи оподатковується ПДВ ремонт та модернізація продукції оборонного призначення?

09 Серпня 2017 (0)
Аа Аа

ДФС України надала роз’яснення щодо того, чи звільняється від ПДВ на період проведення АТО операції з постачання послуг з ремонту та модернізації продукції оборонного призначення (індивідуальна податкова консультація від 28.07.2017 № 1411/6/99-99-15-03-02-15/ІПК).

Так, пунктом 32 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України встановлюється перелік товарів, ввезення в України та постачання на митній території України яких протягом проведення АТО звільняється від оподаткування ПДВ. До таких товарів, зокрема, належать: спеціальні засоби індивідуального захисту, лікарські засоби та медичні вироби, призначені для учасників АТО, продукція оборонного призначення тощо.

Водночас, як було зазначено ДФС, таке звільнення не поширюється на послуги з ремонту та модернізації продукції оборонного призначення, а отже, вони підлягають оподаткуванню ПДВ в загальному порядку. 

Попередня стаття Наступна стаття