Чи може сільгоспвиробник скласти РК до ПН, виписаної у 2016 році?

01 Серпня 2017 (0) #ПДВ
Аа Аа

Після 15 січня 2017 року у сільськогосподарських товаровиробників, які застосовували спеціальний режим оподаткування ПДВ, що діяв до 31.12.2016, відсутня можливість складати розрахунки коригування (далі – РК) до податкових накладних (далі – ПН), що були складені у 2016 році.

Таке роз’яснення було надане ДФС України в індивідуальній податковій консультації від 24.07.2017 № 1326/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

Крім того, у цьому роз’ясненні фіскальним органом було вказано, що з лютого 2017 року такі сільгоспвиробники мають право на отримання відповідної державної дотації, передбаченої статтею 16-1 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» (далі – Закон). Якщо ж такому сільгоспвиробнику буде необхідно скласти РК до ПН, складеної з лютого 2017 року, то у ньому необхідно буде зазначити:

  • номер цього РК, в якому після знаку дробу зазначається код «2»;
  • дату та номер ПН, до якої складається РК (без коду «2» після знаку дробу в другій частині номера податкової накладної);
  • у графі 14 – код виду діяльності, передбаченої пунктом 16-1.3 статті 16-1 Закону, за результатами якої виготовлено товар, вказаний у ПН, що коригується.
Попередня стаття Наступна стаття