Чи декларується ПДВ за помилковою податковою накладною?

10 Листопада 2017 (0) #Помилкова накладна #ПДВ #ДФС
Аа Аа

ДФС України в індивідуальній податковій консультації від 08.11.2017 № 2557/6/99-95-42-03-15/ІПК відповіла на питання щодо необхідності включення до податкової декларації з ПДВ податкових зобов’язань за помилково складеною податковою накладною.

Зокрема, контролюючий орган зазначив, що дані податкової звітності повинні відповідати даним бухгалтерського та податкового обліку (абзац другий пункту 1 розділу ІІІ Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ, затвердженого наказом Мінфіну від 28.01.2016 № 21). На підставі цього фіскали доходять висновку, що податкова звітність повинна складатися відповідно до наявних у платника первинних документів, а тому податкові зобов’язання з ПДВ за помилковими податковими накладними у податковій декларації не відображаються. 

Попередня стаття Наступна стаття