Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Журнал
}
26.09.2015 Про міфи та легенди вітчизняного оподаткування

Сюди належать міф про поганий закон, який можна не виконувати, і про поганого чиновника, якого можна звільнити тільки на підставі підозри, і про політичних туристів, як рецепти миттєвого оздоровлення української держави, і про наявність грошей у сусіда, як обов'язкову ознаку його злодійства, і про вміння красиво та голосно говорити, як ознаку розуму, і багато-багато іншого...

Зображення: espreso.tv

26.09.2015 Реформа податкової системи. ТОП - 10 ключових аспектів

Велика частина суспільства, міцно сівши на голку популізму, жадає, як і раніше, простих рішень складних питань, вимагаючи від уряду, в кращих традиціях патерналізму, казки, яка повинна стати дійсністю за помахом чарівної палички.

Зображення: vkurse.ua

30.10.2015 В поисках справедливого решения. Европейский суд дает зеленый свет для биткоина

22 октября Европейский суд постановил, что операции, связанные с куплей-продажей криптовалют за фиатные деньги, не облагаются налогом на добавленную стоимость (дело С-264/14). Указанное решение является обязательным для всех субъектов правоприменения на территории Европейского союза.

17.12.2015 Переклади законодавства іноземних держав тепер на Taxlink

Платформа Taxlink вперше пропонує Вашій увазі переклади податкового законодавства країн-членів Європейського Союзу російською мовою та, власне, закони мовою оригіналу з останніми змінами.

Наразі в базі доступними є положення про податок на додану вартість таких країн як Австрія, Німеччина, Франція, Люксембург, Бельгія, Велика Британія, Нідерланди, Греція, Кіпр, Італія, Мальта, Швеція, Фінляндія, Чехія, Болгарія, Хорватія, Угорщина, Польща, Молдова та Казахстан. 

12.01.2016 Переклади рішень Європейського суду з прав людини тепер на Taxlink

Нарешті! Платформа Taxlink пропонує Вашій увазі переклади рішень Європейського суду з прав людини, які так чи інакше стосуються питань оподаткування. Вперше в одному місці сконцентрована така кількість перекладів рішень ЄСПЛ з податкових спорів, яка містить не лише офіційні тексти, але і доробки професійних перекладачів та юристів.

17.01.2016 Этот непростой налоговый год

Начать наш традиционный материал об итогах прошлого налогового года и перспективах 2016го оказалось сложнее, чем обычно. И дело даже не в количестве ошибок, которые были допущены в налоговом нормотворчестве, не в глубине кризиса государственной налоговой политики, не в уровне реформаторских предложений и самих «реформаторов». Дело в том, что обо всех ошибках, трюках, просчетах в сфере налогообложения было сказано все или почти все.

27.01.2016 Запрошуємо на перший вебінар від Taxlink. Декларація з податку на прибуток за 2015 рік

Перший вебінар, що проводиться платформою Taxlink, буде присвячений заповненню декларації з податку на прибуток підприємств. І ми його проводимо цілком безкоштовно, слідкуйте за нашими новинами. Посилання на вебінар буде доступне безпосередньо в день проведення вебінару.

18.02.2016 О налоге на Google

У Google начались проблемы. Сначала в Великобритании (донасчитали 185 млн. долл.), потом во Франции (донасчитали 1 млрд. евро), а теперь уже и в Италии (200 млн. евро).

По мнению властей, международная корпорация уклоняется от налогообложения, используя налоговые юрисдикции с разным уровнем налогового давления. Т.е. речь идет о трансфертном ценообразовании.

04.04.2016 Книги з оподаткування від юристів ЮК Jurimex та експертів Taxlink

Окрім надання практичних рекомендації нашим клієнтам, Taxlink займається науково-просвітницькою діяльністю. Зокрема, у книгах, написаних за участі експертів Taxlink, проаналізовані найбільш значущі проблемні питання вітчизняної правозастосовної практики у сфері оподаткування, історична ґенеза системи оподаткування, положення основних економічних теорій, судова практика, а також чинне законодавство України. Наші книги допоможуть Вам детальніше ознайомитись з особливостями податкового законодавства.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити