Правові аспекти криптовалюти в Україні

24 Листопада 2017
по 24 Листопада 2017
Аа Аа

 

Неврегульований розвиток таких технологій, як криптовалюти і блокчейн, створює значні виклики фінансовій стабільності та безпеці держави. Анонімність та відсутність фактичного контролю з боку державних структур сприяє тінізації економіки, до того ж навіть добросовісні власники криптовалют фактично позбавлені можливості захистити свої інтереси в адміністративному чи судовому порядку.

Дата: 

24 листопада 2017 року

Місце: 

актова зала Вищого адміністративного суду України (м. Київ, вул. Московська 8, корп. 5, 2 поверх)

Час: 

з 10:00 год. до 15:00 год. (реєстрація з 09:30 год).

 

Україна однією із перших у світі презентувала законодавчу базу щодо регулювання криптовалют, наразі у Верховній Раді України зареєстровано два законопроекти з цього питання, зокрема, від 06 жовтня 2017 року № 7183 «Про обіг криптовалюти в Україні» та від 10 жовтня 2017 року № 7183-1 «Про стимулювання ринку криптовалют та їх похідних в Україні».

Відсутність значного досвіду інших країн у таких питаннях та однозначного розуміння поняття криптовалют потребує детального обговорення та тісної взаємодії всіх гілок влади для впровадження якомога досконалішого законодавства України в цій сфері.

Особливо важливим для суспільства є висловлення з цього питання позиції Ради Національного банку України як вищого органу управління центрального банку України, на якого згідно із наведеними вище законопроектами буде покладене державне управління у сфері обігу криптовалюти.

Всеукраїнською асоціацією адміністративних суддів, Асоціацією податкових радників, Асоціацією адвокатів України, Вищим адміністративним судом України, Національною школою суддів України та платформою TaxLink буде проведена конференція «Правові аспекти криптовалюти в Україні», що відбудеться 24 листопада 2017 року о 10:00 год. в актовій залі Вищого адміністративного суду України (м. Київ, вул. Московська 8, корп. 5, 2 поверх).

З метою висловлення позицій щодо правового статусу криптовалют в Україні та обговорення законопроектів на вказаний захід запрошені судді, науковці, юристи, представники виконавчої та законодавчої гілок влади.

 

Запрошуємо до участі у заході! 

Заповнити реєстраційну форму*.

*Кількість місць обмежена.

 

Акредитація ЗМІ – Ірина Щирська, uaajudges@gmail.com, тел. 093 409-31-23

Контактна особа для реєстрації адвокатів-членів ВГО «Асоціація адвокатів України» – Анна Аксьонова, aksenova@uaa.org.ua

Контактна особа для реєстрації суддів – Ірина Щирська, uaajudges@gmail.com.

Попередня подія Наступна подія