Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Постанова Одеського окружного адміністративного суду від 12.09.2017 у справі № 815/4416/17
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
...
Державний герб України
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 вересня 2017 року Справа № 815/4416/17

Одеський окружний адміністративний суд у складі колегії суддів :

головуючого судді Тарасишиної О.М.,

судді Потоцької Н.В.,

судді Кравченка М.М.,

за участю секретаряКуща М.О.,

За участю сторін:

представника ПозивачаОСОБА_1,

представника Відповідача ОСОБА_2,

Третьої особи ОСОБА_3,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в

м. Одесі адміністративну справу

за позовом Фермерського господарства Оберіг 15

до Державної фіскальної служби України, за участю третьої особи,

яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ТОВ ОСОБА_4 Компані Україна

про визнання протиправними та скасування рішень від 22.08.2017 року № 111869/40179015, №111676/40179015

та зобовязання Державну фіскалу службу України зареєструвати податкові накладні, складені фермерським господарством «Оберіг 15»

від 04.08.2017 року №2 та від 06.08.2017 року № 3,-

...

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшов адміністративний позов Фермерського господарства Оберіг 15  до Державної фіскальної служби України, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ТОВ ОСОБА_4 Компані Україна, в якому позивач, з урахуванням заяви про зміну позовних вимог, просить:

визнати протиправним та скасувати рішення комісії Державної фіскальної служби України від 22.08.2017 року № 111869/40179015 про відмову в реєстрації податкової накладної № 2 від 04.08.2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

зобовязати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну №2 від 04.08.2017 року, складену фермерським господарством «Оберіг 15», в Єдиному реєстрі податкових накладних;

визнати протиправним та скасувати рішення комісії Державної фіскальної служби України від 22.08.2017 року № 111676/40179015 про відмову в реєстрації податкової накладної № 3 від 06.08.2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

зобовязати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну №3 від 06.08.2017 року, складену фермерським господарством «Оберіг 15», в Єдиному реєстрі податкових накладних.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав у повному обсязі та просив їх задовольнити.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що оскаржувані рішення від 22.08.2017 про відмову у реєстрації податкових накладних від 04.08.2017 року №2 та від 06.08.2017 року № 3 прийняті відповідачем з порушенням норм чинного законодавства. Так, позивач вказує, що на вимогу фіскального органу після зупинення реєстрації податкових накладних, платником податків були надані усі належні документи, вичерпний перелік яких наведений Наказом Міністерства фінансів України №567 від 13.06.2017 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та запропоновано Позивачу надати пояснення та/або копії документів». Проте, останні не були взяті контролюючим органом до уваги, натомість фіскальний орган як на підставу для відмови у реєстрації податкових накладних вказав на подання платником податків копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування. Позивач зазначає, що такі рішення субєкта владних повноважень суперечать приписам чинного законодавства.

Відповідач до судового засідання зявився, проти задоволення позовних вимог заперечував в повному обсязі в тому числі посилаючись на письмові заперечення (а.с. 123-129), в яких, зокрема, зазначено, що позивачем направлено на реєстрацію до Єдиного державного реєстру податкові накладні № 2 від 04.08.2017 року та № 3 від 06.08.2017 року. За отриманими квитанціями з єдиного вікна приймання звітності ДФС України підприємству було півідомлено, що реєстрація відповідної податкової накладної зупинена та висловлено пропозицію щодо надання пояснень та/або копії документів, достатніх для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої податкової накладної/рахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Проте у звязку з відсутністю у наданих до ДФС України копій первинних документів, наявність яких передбачена договором та/або законодавством, платником не додержавно вимог наказу Міністерства фінансів України від 13.06.2017 року № 567.

Представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача ТОВ «ОСОБА_4 Компані Україна» позовні вимоги підтримав в повному обсязі, в тому числі посилаючись на письмові пояснення щодо суті та предмета спору (а.с. 106-110). Так, на думку представника третьої особи, позивачем в електронній формі надсилались податковому органу письмові пояснення з усіма первинними документами на підтвердження факту поставок товару Третій особі, а тому було виконано положення законодавства щодо своєчасного складання, реєстрації податкових накладних, а також підтвердження зазначених в них відомостей.

Розглянувши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши надані учасниками судового процесу докази в їх сукупності, суд дійшов наступного.

Між фермерським господарством «Оберіг 15» та Товариством з обмеженою відповідальністю «ОСОБА_4 Компані Україна» укладено договори поставки:

№ К17 08-0957 від 03.08.2017 року, за яким позивач, крім іншого, зобовязався поставити контрагенту товар у вигляді пшениці групи «А» 3-го класу урожаю 2017 року у кількості 130 метричних тон +/- 10% за загальною ціною 676000 грн. (ПДВ 112666,67 грн.) (а.с. 57-62);

№ К17 08-0981 від 04.08.2017 року за яким позивач, крім іншого, зобовязався поставити контрагенту товар у вигляді пшениці групи «А» 3-го класу  урожаю 2017 року у кількості 120 метричних тонн +/- за загальною ціною 612000 грн. (ПДВ -102000 грн.) (а.с. 63-68).

На підтвердження виконання умов данних договорів позивачем надані товаро транспортні накладні (а.с. 75-79), реєстр платіжних документів (а.с. 80).

Фермерським господарством «Оберіг 15» направлено на реєстрацію до Єдиного державного реєстру податкових накладних податкові накладні № 2 від 04.08.2017 року та № 3 від 06.08.2017 року (а.с. 84, 86).

За рішеннями комісії комісії ДФС України від 22.08.2017 року № 111869/40179015, № 111676/40179015 позивачу відмовлено у реєстрації податкових накладних № 2 від 04.08.2017 року та № 3 від 06.08.2017 року (а.с. 130-131).

Відповідно п. 74.2 ст. 72 Податкового кодексу України в Єдиному реєстрі податкових накладних забезпечується проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Процедура зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних з наступним прийняттям рішення про їх реєстрацію/відмову у реєстрації на даний час регламентована:

Податковим кодексом України від 02.12.2010 року №2755-VI (зі змінами та доповненнями);

Наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 року №567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.06.2016 року №752/30620 (далі Наказ № 567);

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 року №190 «Про встановлення підстав для прийняття рішення комісією ДФС про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій (далі Постанова № 190);

Наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 року №566 «Про затвердження Порядку роботи Комісії Державної фінансової служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.06.2017 року №753/30620 (далі Наказ №566);

Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних» від 29.12.2010 року №1246 (зі змінами та доповненнями (далі Постанова №1246).

Відповідно п.12 Постанови №1246 після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки відповідності податкових накладних та/або розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатнім для зупинення їх реєстрації відповідно до пункту 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України.

Згідно п.6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджених наказом №567, Моніторинг податкової накладної/розрахунку коригування здійснюється ДФС за такими критеріями:

обсяг постачання товару/послуг, зазначений у податковій накладній/розрахунку коригування, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 разу більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу придбання на митній території України такого товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 01.01.2017 року в отриманих податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, і митних деклараціях, та обсягу постачання відповідного товару/послуги, зазначеного у податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих з 01.01.2017 року в Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 75% загального такого залишку) товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, та відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податків за встановленою формрю, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється);

відсутність (анулювання, призупинення) ліцензій, виданих органами ліцензування, які засвідчують право субєкта господарювання на виробництво, експорт, імпорт, оптову і роздрібну торгівлю підакцизними товарами (продукцією), визначеними пп. 215.3.1 та 215.3.2 п. 215.3 ст. 2015 розділу VI Податкового кодексу України, стосовно товарів, які зазначені платником податку у податковій накладній, поданій на реєстрацію в Реєстрі.

Згідно пп. 201.16.1 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних платнику податку протягом операційного дня контролюючий орган в автоматичному режимі надсилає (в електронному вигляді у текстовому форматі) квитанцію про зупинення реєстрації такої податкової накладної/розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються:

а) порядковий номер та дата складання податкової накладної/рахунку коригування;

б) визначення критерію(їв) оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, на підставі яких було здійснено зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування;

в) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та/або копії документів (за вичерпним переліком), достатніх для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Вичерпний перелік таких документів у розрізі критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику.

Такий перелік затверджений наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 року №567, та передбачає надання платником податків для критерію, зазначеного у пп. 1 п. 6 Критеріїв:

договори, у тому числі зовнішньоекономічні контракти, з додатками, листування з контрагентами;

договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для провадження господарської операції;

первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання й транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки/інвойси, акти приймання передавання товарів (робіт/послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні;

розрахункові документи, банківські виписки з особових рахунків;

документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Для критерію, зазначеного в пп.2 п. 6 Критеріїв необхідно надати:

Договори у тому числі зовнішньоекономічні контракти, з додатками, листування з контрагентами;

Договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для провадження господарської операції;

Первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання й транспортування, відвантаження, розвантаження продукції, складські документи, інвентаризаційні описи, у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передавання товарів (робіт, послуг) за урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні;

Розрахункові документи, банківські виписки з особових рахунків;

Документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Письмові пояснення та копії документів, зазначені в Переліку ,платник податку подає до ДФС в електронному вигляді засобами електронного звязку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів України «Про електронний цифровий підпис», Про електронні документи та електронний документообіг» та нормативно правового акта щодо порядку обміну електронними документами з контролюючими органами.

Відповідно пп. 201.16.2 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у пп. «в» п. 201.16.1, платник податку має право подати д контролюючого органу за основним місцем обліку такого платника податку протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобовязання, відображеного у такій податковій накладній/рахунку коригування. Такі документи передаються контролюючим органом за основним місцем обліку платника податку не пізніше наступного робочого дня з дня їх отримання до комісії центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику.

Письмові пояснення та/або копії документів, подані платником податків до контролюючого органу відповідно до пп. 201.16.2, розглядаються комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику (пп. 201.16.3 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України).

Відповідно п.1 наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації» № 566 від 13.06.2017 року, цей порядок визначає організаційні та процедурні засади діяльності комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмови в такій реєстрації, а також права та обовязки її членів.

Згідно п. 2 Порядку №566, комісія є постійним діючим колегіальним органом ДФС, що діє в межах повноважень, визначених п. 201.16 ст. 201 розділу V Податкового кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 року № 190 «Про встановлення підстав для прийняття рішення комісією Державної фіскальної служби про реєстрацію податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або ро відмову в такій реєстрації».

Зазначена комісія приймає рішення про:

Реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Підстави для прийняття комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Згідно вимог Кабінету Міністрів України №190 від 29.03.2017 року підставами для прийняття комісією ДФС рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування є:

ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, до якої/якого застосовано процедура зупинення реєстрації згідно з п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України;

надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування.

Відповідно  пп. 201.16.3 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних приймається та надсилається платнику податку протягом пяти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та документів, поданих відповідно до пп. 201.16.2.

Податкова накладна/розрахунок коригування, реєстрацію якої в Єдиному реєстрі податкових накладних було зупинено, реєструється у день настання однієї із таких подій:

а) прийнято рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;

б) набрало законної сили рішення про реєстрацію відповідної податкової накладної/рахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (пп. 201.16.4 п.201.16 ст. 201 Податкового кодексу України).

Як вбачається з матеріалів справи фермерським господарством «Оберіг 15» було надано до ДФС України розяснювальний лист, копії договорів поставки від 03.08.2017 року № К 17 08  -0957, від 04.08.2017 року №К 17 08-0981, укладених з ТОВ «ОСОБА_4 Компані Україна», копію видаткової накладної від 04.08.2017 року, копію реєстру платіжних документів за період з 22.05.2017 року по 19.08.2017 року, копію довіреності від 03.08.2017 року Серії ААА  № 841715, копію результатів аналізу пшениці врожаю 2017 року ФГ «Оберіг 15», копію договору від 04.10.2016 року №04/10, укладеного з ДПГ ім.. ОСОБА_5 НААН, копії накладної № 239с від 07.10.2016 року, копію платіжного доручення №2 від 05.10.2016 року, копію реєстру платіжних документів за період з 22.05.2017 року по 19.08.2017 року, копію рахунку фактури від 04.08.2017 року № СФ-0000002, копію договору поставки №1575/17/256 від 16.12.2017 року, укладеного з МППФ «Ерідон», копію реєстру платіжних документів за період з 01.04.2017 рокупо 19.05.2017 року, копію Рішення Чогодарівської сільської ради XVсесії VII скликання «Про надання дозволу на обробіток земельної ділянки за межами населеного пункту для вирощування сільськогосподарської продукції в 2017 році ФГ «Оберіг 15», та копії видаткових накладних, виданих МППФ «Ерідон» на адресу ФГ «Оберіг  15» за період квітень червень 2017 року (а.с. 130-165).

Проте позивачем не було надано копії первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання й транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передавання товарів (робіт, послуг), а також відсутність розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

Відповідно до  ст. 19 Конституції України  органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені  Конституцією  та законами України.

Відповідно до ч.1  ст.11 Кодексу адміністративного судочинства України  розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Частиною 1  статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України  передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Згідно з ч.1 ст.69  та ч.1 ст.70 Кодексу адміністративного судочинства України  доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.

Належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування.

Статтею 86 Кодексу адміністративного судочинства України  встановлено, що суд оцінює     докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

Відповідно до ч.1  ст.9 Кодексу адміністративного судочинства України  суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені  Конституцією  та законами України.

Згідно зі  ст.159 Кодексу адміністративного судочинства України  судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.    

З урахуванням наведеного та оцінюючи наявні у матеріалах справи письмові докази в сукупності, суд вважає, що у задоволенні позовних вимог фермерського господарства "Оберіг 15" слідує відмовити повністю.

На підставі ч. 3  ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України  в судовому засіданні 12 вересня 2017 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови.          

Керуючись ст.ст. 2, 7, 8, 9, 11, 159 - 163, 167, 254 КАС України, суд, -

...

ПОСТАНОВИВ:

У задоволенні адміністративний позову Фермерського господарства Оберіг 15  до Державної фіскальної служби України, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ТОВ ОСОБА_4 Компані Україна про визнання протиправними та скасування рішень від 22.08.2017 року № 111869/40179015, №111676/40179015 та зобовязання Державну фіскалу службу України зареєструвати податкові накладні, складені фермерським господарством «Оберіг 15» від 04.08.2017 року №2 та від 06.08.2017 року № 3 - відмовити повністю.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня проголошення постанови. Якщо рішення було прийняте у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії такого рішення. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Постанова набирає законної сили у відповідності зі статтею 254 КАС України.

Повний текст постанови виготовлено та підписано 18.09.2017  р.

Головуючий суддя О.М. Тарасишина

Суддя Н.В. Потоцька

Суддя М.М. Кравченко                                                                                                         

У задоволенні адміністративний позову Фермерського господарства Оберіг 15  до Державної фіскальної служби України, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ТОВ ОСОБА_4 Компані Україна про визнання протиправними та скасування рішень від 22.08.2017 року № 111869/40179015, №111676/40179015 та зобовязання Державну фіскалу службу України зареєструвати податкові накладні, складені фермерським господарством «Оберіг 15» від 04.08.2017 року №2 та від 06.08.2017 року № 3 - відмовити повністю.

18 вересня 2017 року.

Інформація про документ
Дата ухвалення
12.09.2017
ПІБ судді:
Тарасишина О.М.
Реєстраційний № рішення
815/4416/17
Резолютивна частина
У задоволенні позову платника податку відмовлено.
Подальше оскарження
Скарга на рішення суду першої інстанції у суді апеляційної інстанції ще не розглядалась.