Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Календар бухгалтера
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Всі події цього місяця
30-03-2017
Кому треба подавати е-декларації? Зміни у законодавстві
Набрав чинності закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» № 1975-VIII від 23.03.2017 року, яким внесено деякі зміни до порядку подання е-декларацій.

30-03-2017
Як сплачуються податки за власність дітей?
Грошові зобов’язання малолітніх/неповнолітніх осіб виконуються їх батьками (усиновителями), опікунами (піклувальниками) до набуття такими особами цивільної дієздатності в повному обсязі.

30-03-2017
Коли подавати заяву про відмову від пільги?
У 2017 році заява про відмову від використання режиму звільнення від оподаткування ПДВ операцій подається платником податку за власною ініціативою до контролюючого органу до настання звітного періоду, в якому платник не планує використовувати відповідну пільгу.

30-03-2017
Митники контролюватимуть міжнародні автомобільні перевезення
На сайті Мінфіну опубліковано для обговорення проект порядку здійснення посадовими особами органів доходів і зборів  контролю за дотриманням автомобільними перевізниками законодавства України щодо міжнародних автомобільних перевезень.

30-03-2017
Як оподатковуються ПДВ операції з внесення майна/коштів до статутного фонду підприємства?
Операція із внесення платником ПДВ основних засобів до статутного фонду інших юридичних осіб є об’єктом оподаткування ПДВ та підлягає оподаткуванню на загальних підставах за основною ставкою 20 відсотків.

30-03-2017
В Україні з'явиться електронний реєстр трудових договорів
Роботодавці будуть зобов'язані вносити інформацію про укладення трудового договору з кожним, хто працює за наймом, до спеціального реєстру.

30-03-2017
Мораторій на перевірки бізнесу хочуть продовжити до кінця 2020 року
Погоджений наприкінці минулого року мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових перевірок у сфері господарської діяльності пропонують продовжити до 31 грудня 2020 року.

30-03-2017
Борги по ЄСВ не можна погасити за рахунок надміру сплачених податків
Фіскали пояснюють: відсутні законодавчі підстави для здійснення повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань з податків і зборів в рахунок погашення боргу зі сплати ЄСВ.

30-03-2017
Інвесторів убезпечать від змін до законодавства – проект
Парламенту пропонують внести зміни до Податкового та Митного кодексів України, забезпечивши стабільність умов здійснення інвестиційної діяльності.

30-03-2017
Не можна двічі штрафувати за одне правопорушення – суд
Миколаївський окружний адміністративний суд визнав протиправною та належною до скасування постанову про накладення штрафу в сумі 87 000 гривень за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору.

30-03-2017
Вітчизняних виробників засобів реабілітації можуть звільнити від ПДВ
До 1 січня 2025 року ПДВ за нульовою ставкою оподатковуватимуться операції з постачання вітчизняним виробником вироблених ним засобів реабілітації та комплектуючих до них.

30-03-2017
Як заповнити ПН, якщо код товару відсутній?
З 1 січня 2017 року при заповненні податкових накладних платники обов'язково повинні  зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД, а для послуг – код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

30-03-2017
У Києві створили міське ГУ Пенсійного фонду
На базі головного управління, Лівобережного, Правобережного та Центрального об’єднаних управлінь Пенсійного фонду України в Києві було створено міське Головне управління ПФУ.

30-03-2017
Податки підвищуватимуть не частіше, ніж раз у 5 років?
Стабільність податкового законодавства є одним з тих принципів, на недотримання якого законодавцем в Україні скаржаться досить часто. Депутат пропонує цей принцип посилити та  внести відповідні зміни до Податкового кодексу України.

29-03-2017
Чого чекати від ліквідації юросіб митниць та ДФС? – коментарі
Сьогодні Кабмін підтримав пропозицію Мінфіну щодо ліквідації юридичних осіб як митного, так і податкового блоку на обласних рівнях. TaxLink поцікавився у експертного середовища, які наслідки це може мати як для ДФС, так і для платників податків.

29-03-2017
Для реалізації податкової реформи сьогодні прийнято 8 постанов КМУ
На сьогоднішньому засіданні Кабміну було затверджено низку постанов Уряду, спрямованих на імплементацію норм Закону від 21.12.2016 р. № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

29-03-2017
ДФС попереджає: шахраї від імені податківців вимагають гроші
Фіскали попереджають про шахраїв, які, представляючись податківцями, вимагають у підприємців перерахувати певні грошові суми на рахунки нібито на потреби податкових органів, за надання деяких послуг, зокрема, за залагодження питань перевірок.

29-03-2017
Реєстр заяв по ПДВ формуватиме Мінфін на основі даних ДФС і Казначейства – порядок
Оприлюднили наказ Міністерства фінансів України, яким затверджується Порядок інформаційної взаємодії Мінфіну з ДФС України та Казначейством у процесі формування Реєстру заяв про повернення сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

29-03-2017
Мінфін опублікував схеми ліквідації юросіб ДФС
Сьогодні Уряд схвалив концепцію реформування Державної фіскальної служби, яка передбачає ліквідацію юридичних осіб як митного, так і податкового блоку на обласних рівнях. Мінфін в свою чергу оприлюднив схеми структурної реорганізації Служби.

29-03-2017
Виплата дотацій с/г виробникам розпочнеться з 15 квітня
З 15 квітня мають розпочатися автоматичні виплати дотацій за лютий 2017 року у рамках державної підтримки сільгоспвиробників. Для того, щоб такі дотації отримати, с/г виробники повинні до 1 квітня подати заяви до ДФС.

показати ще новини
04.09.16
Событие в календаре
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam egestas nisi orci, ut viverra leo aliquet et. Duis ac sem eu sem tincidunt sollicitudin vitae vitae risus.
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Для того, щоб побачити більше інформації, Вам слід зареєструватись або авторизуватись на нашій платформі, і замовити безкоштовний тестовий період.
Вхід/Реєстрація