Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Календар бухгалтера
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Всі події цього місяця
21-02-2017
Італійський суд пролив світло на статус кінцевого бенефіціара
Верховний суд Італії постановив чотири рішення від 28 грудня 2016 року, у яких роз’яснив концепцію «бенефіціарного власника» для цілей застосування зниженої ставки податку з джерела їх виплати відповідно до міжнародних податкових угод, учасником яких є Італія, чи за внутрішнім законодавством Європей

21-02-2017
Фінполіція має бути під Мінфіном – Данилюк
«На мою думку, Служба фінансових розслідувань має знаходитись у підпорядкуванні Міністерства фінансів», – говорить міністр фінансів Олександр Данилюк.

21-02-2017
Податкову міліцію спробують легалізувати у четвер
Порядок денний пленарного засідання парламенту цього четверга передбачає розгляд законопроекту № 0940, який серед іншого передбачає і виправлення помилки, яка ліквідувала з 1 січня 2017 року податкову міліцію.

21-02-2017
Якими злочинами займатиметься фінполіція?
Днями робоча група погодила питання підслідності Служби фінансових розслідувань. Які саме питання відійдуть до новоствореної служби сьогодні розказали під час наради щодо законопроекту про створення відповідного органу.

21-02-2017
Данилюк пояснив, коли проект про фінполіцію потрапить до ВР
Завтра, 22 лютого, відбудеться нарада за участю Прем'єр-міністра України стосовно доопрацьованої редакції законопроекту про Службу фінансових розслідувань.

21-02-2017
Визначено правила розподілу бюджетних дотацій між с/г виробниками
Опубліковано порядок розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва с/г продукції у 2017 році. Відповідний порядок було затверджено постановою КМУ від 8 лютого 2017 р. № 83.

21-02-2017
Чи обмежується період декларування залишку від’ємного значення з ПДВ?
Залишок від’ємного значення з ПДВ, який зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного періоду, відображається у відповідному рядку податкової декларації з ПДВ до повного його погашення, в тому числі, якщо з дня його виникнення минуло 1095 днів.

21-02-2017
Як звітувати про контрольовані операції у 2017 році?
Фіскали пояснюють, що звіт про контрольовані операції за 2016 звітний рік має подаватись згідно з чинними нормами, тобто до 1 жовтня 2017 р.

20-02-2017
Оподаткування реалізації пального у 2017 році – розповідає ДФС
Про новації для осіб, що реалізують пальне, розказав начальник відділу адміністрування акцизного податку ДФС України Андрій Філозол в своєму відео-зверненні.

20-02-2017
Чи є операції підприємства з ЄБРР контрольованими?
Господарські операції підприємства з Європейським банком реконструкції та розвитку визнаються контрольованими за умови їх відповідності критеріям, визначеним у пп. 39.2.1 Податкового кодексу України.

20-02-2017
Питання податкової міліції можуть вирішити вже цього тижня
Голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна сьогодні звернулася до лідерів фракцій з проханням внести питання податкової  міліції до порядку денного парламенту, пленарні засідання якого стартують вже завтра.

20-02-2017
Як застосовувати підвищуючий коефіцієнт при обчисленні ПДФО?
У разі виплати особі доходів у будь-якій негрошовій формі сума ПДФО об’єкта оподаткування обчислюється з урахуванням підвищуючого коефіцієнту. Це, зокрема, стосується і виплати додаткового блага у негрошовій формі.

20-02-2017
Данилюк в середу розкаже про реформування податкової міліції
Міністр фінансів України Олександр Данилюк поінформує депутатів про концепції реформування податкової міліції та підготовку законопроекту про створення окремого органу протидії фінансовій  злочинності.

20-02-2017
Хто може застосовувати ставку ЄСВ у розмірі 8,41 %?
Підприємства, установи і організації, в яких працюють інваліди, нараховують ЄСВ на зарплату таких осіб за ставкою 8,41 %. Ця пільга не розповсюджується на фізичних осіб – підприємців, які використовують працю найманих працівників-інвалідів.

20-02-2017
У казначействі готуються до сплати податків через єдиний рахунок
Державна казначейська служба України в поточному році планує впровадити систему сплати податків і зборів через єдиний рахунок, з розподілом платежів за окремими рахунками самостійно на базі звітності платника податків.

20-02-2017
Зараз можливо знизити ставку ПДФО до 17 %, – Насіров
Держава вже сьогодні могла б запропонувати зниження податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) без шкоди для бюджету.

20-02-2017
Огляд податкового законодавства за 13 -19 лютого 2017 року
Представляємо Вашій увазі огляд податкового законодавства на поточний тиждень. Коротко та критично про основні введені, пропоновані зміни, листи та роз'яснення.

20-02-2017
Сплата ЄСВ на неправильні рахунки загрожує пенею та штрафами
Сплата ЄСВ здійснюється на рахунки органів доходів і зборів, відкриті у казначействі для його зарахування (небюджетні рахунки за балансовим рахунком «3719»). Такі рахунки відкриваються у розрізі категорій платників внеску, визначених Законом про ЄСВ.

17-02-2017
Білоруси протестують проти податку "на дармоїдство"
 В центрі Мінська пройшов «Марш розсерджених білорусів» – акція з вимогою про скасування декрету «про дармоїдство».

17-02-2017
За який період має заплатити ЄСВ підприємець, що закривається?
Останнім періодом, за який ФОПу потрібно сплатити ЄСВ, є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності відповідної фізичної особи – підприємця.

показати ще новини
04.09.16
Событие в календаре
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam egestas nisi orci, ut viverra leo aliquet et. Duis ac sem eu sem tincidunt sollicitudin vitae vitae risus.
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Для того, щоб побачити більше інформації, Вам слід зареєструватись або авторизуватись на нашій платформі, і замовити безкоштовний тестовий період.
Вхід/Реєстрація