Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Календар бухгалтера
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Всі події цього місяця
23-06-2017
Уряд вирішив провести докапіталізацію Приватбанку на 38,5 млрд грн
Сьогодні Кабмін прийняв рішення повести додаткову капіталізацію ПАТ КБ "Приватбанк" на суму 38,5 млрд грн. 

23-06-2017
ФАТФ інтенсифікує впровадження механізму обміну інформації про кінцевих бенефіціарів
ФАТФ хоче посилити впровадження міжнародних стандартів прозорості та запровадити механізм обміну інформації щодо бенефіціарних власників. Водночас в Австралії заявляють, що запровадження таких реєстрів буде лише зайвою втратою часу.

23-06-2017
Результати третьої зустрічі Рамкової угоди протидії BEPS
Більше 200 делегатів з 83 країн, а також 12 міжнародних та регіональних організацій зібралися в Нордвейку, Нідерланди, на третій зустрічі Рамкової угоди протидії розмивання бази та виведення прибутку з-під оподаткування (BEPS).

23-06-2017
ДФС надала роз’яснення стосовно рентної плати
22 червня 2017 року податківці опублікували три індивідуальні податкові консультації, в яких надали роз’яснення стосовно особливостей оподаткування рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, рентної плати за спеціальне використання води та рентної плати за кор

23-06-2017
Кабмін оновив методику визначення вартості автівок
Уряд вніс зміни до Методики визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів (постанова КМУ від 18 лютого 2016 р. № 66), виключивши, зокрема, положення щодо коефіцієнта коригування ринкової ціни автомобіля залежно від пробігу.

23-06-2017
Вперше оновлена декларація акцизного податку подається за липень
Платники акцизного податку вперше подають декларацію акцизного податку за оновленою формою не пізніше 20 серпня 2017 року за липень 2017 року.

23-06-2017
Саудівська Аравія покінчує з «безподатковим» життям
Уряд Саудівської Аравії погодив введення податку на додану вартість, що свідчить про завершення існування держави без оподаткування.

23-06-2017
Допускати чи ні податківців на планові перевірки у 2017?
З 01 січня 2017 р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, відповідно до яких документальна планова перевірка повинна бути передбачена в річному плані-графіку таких перевірок, який має бути оприлюднений до 25 грудня року, що передує року, в якому такі перевірки будуть проводитись.

23-06-2017
Міністр фінансів відповів на критику податкового комітету ВР
«Чесно, не хотів навіть реагувати на лист членів комітету, бо якщо реагувати на кожен пчих, то не залишиться часу працювати. Цього разу зроблю виключення. Достатньо проглянути текст і стає зрозумілим його упередженість і маніпулятивність», - написав міністр фінансів Олександр Данилюк.

23-06-2017
Чи може правонаступник, до якого приєднався платник ПДВ, складати РК на повернення авансу, раніше отриманого платником?
Державна фіскальна служба України надала роз’яснення щодо порядку складання правонаступником розрахунку коригування до податкової накладної, складеної платником ПДВ, якого було реорганізовано шляхом приєднання до іншого платника ПДВ – правонаступника.

23-06-2017
Уряд Великобританії повернув Shell 112 мільйонів фунтів надміру сплачених податків
Нафтовидобувні компанії мають намір отримати ще 24 мільярди фунтів стерлінгів, які будуть використані для виведення з експлуатації нафтогазових родовищ Північного моря.

23-06-2017
Чому потрібно звертати увагу на відмінність між кодом продукції та кодом послуг згідно з ДКПП?
Державна фіскальна служба України роз’яснила щодо визначення коду послуги з лісозаготівлі при складанні податкової накладної.

23-06-2017
Якщо постачальник не надсилає РК, чи коригує податковий кредит покупець: пояснює ДФС
Зобов’язання покупця/замовника товарів/послуг зменшити суму свого податкового кредиту у встановлених податковим законодавством випадках не залежить від факту отримання ним від постачальника таких товарів/послуг розрахунку коригування.

23-06-2017
ДПІ у Шевченківському районі Києва змінило реєстрацію
До Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань було внесено зміни щодо відомостей про фактичне місцезнаходження ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві за адресою: м. Київ – 03056, провулок Політехнічний, 5а.

22-06-2017
Що таке звичайна ціна для оподаткування ПДВ самостійно виготовлених товарів/послуг?
Державна фіскальна служба України надала роз’яснення щодо порядку визначення звичайних цін з метою визначення бази оподаткування ПДВ операцій з постачання самостійно виготовлених товарів/послуг.

22-06-2017
Фіскали готуються до блокування ПН. На черзі – перелік ризикових товарів
З 01 липня на повну запрацює система блокування податкових накладних та розрахунків коригування. Критерії ризику були затверджені недавно, але в ДФС вже встигли попрацювати з ними в тестовому режимі близько 2 тижнів.

22-06-2017
Мінфін Ірландії відхилив пропозицію встановити ефективну ставку корпоративного податку
Міністерство фінансів Ірландії відхилило пропозицію встановити мінімальну ефективну ставку, яка спрямована на забезпечення виплати корпоративного податку.

22-06-2017
Французькі підприємці вимагають «перезавантаження» плану щодо утримання податку на доходи
Французькі підприємці вимагають «повного перегляду» запланованої системи щодо утримання податку податковими агентами.

22-06-2017
За основу прийнято проекти щодо податкових пільг для кінематографу
Операції з постачання послуг з демонстрування, розповсюдження національних фільмів та іноземних фільмів, дубльованих, озвучених державною мовою на території України, збираються звільнити від оподаткування ПДВ до 01 січня 2023 р.

22-06-2017
Які податкові наслідки матиме виявлена контролюючим органом нестача товарів?
Якщо при здійсненні перевірки контролюючий орган виявить нестачу придбаних платником ПДВ товарів, то ці товари вважатимуться такими, що були використані поза межами господарської діяльності платника.

показати ще новини
04.09.16
Событие в календаре
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam egestas nisi orci, ut viverra leo aliquet et. Duis ac sem eu sem tincidunt sollicitudin vitae vitae risus.
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Для того, щоб побачити більше інформації, Вам слід зареєструватись або авторизуватись на нашій платформі, і замовити безкоштовний тестовий період.
Вхід/Реєстрація