Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Військовий збір
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
В який строк податковий агент повинен перерахувати в бюджет військовий збір у випадку, якщо дохід нарахований, але не виплачений платнику податку?
...

...

Відповідно до підпункту 1.4 пункту 161 підрозділу 10 розділу XX ПК України для військового збору не передбаченого особливого механізму справляння, адже він просто дублює порядок нарахування, утримання та сплати податку на доходи фізичних осіб.

У випадку коли момент нарахування та виплати доходу податковим агентом не збігаються, то військовий збір, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, потрібно перерахувати до бюджету не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу, відповідно до пункту 168.1.5 статті 168 ПК України.

Приклад: Дохід був нарахований 8 червня 2015 року, але виплачений 20 червня 2015 року. Військовий збір з такого доходу, як і ПДФО потрібно сплатити до бюджету до 30 липня 2015 року.

Пов'язані питання/Теми
Яка правова природа військового збору?Чи сплачують військовий збір з доходів самозайняті особи, а також ті, що перебувають на спрощеній системі оподаткування?Чи застосовується натуральний коефіцієнт для обчислення військового збору?Чи сплачується військовий збір з орендної плати за земельну ділянку, виплачений у натуральній формі (врожаєм)?Чи існують обмеження щодо визначення розміру бази оподаткування військовим збором?Чи поширюється норма щодо застосування податкової соціальної пільги при оподаткуванні військовим збором?Які правові наслідки для платника та податкового агента за неутримання та неперерахування військового збору?Чи потрібно у податковому розрахунку за ф. 1ДФ, який юридична особа подає за відокремлений підрозділ, неуповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, відображати інформацію по військовому збору?Чи необхідно нотаріусам відображати у податковому розрахунку за ф. №1ДФ військовий збір щодо посвідчених договорів з продажу (обміну) об’єктів нерухомого та/або рухомого майна, а також виданих свідоцтв про право на спадщину та/або посвідчення договорів дарування?Податковий агент має понад 1000 працівників: як відобразити військовий збір в 1ДФ?Які доходи, що не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподаткованого доходу, обкладаються військовим збором?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити