Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Військовий збір
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які правові наслідки для платника та податкового агента за неутримання та неперерахування військового збору?
...

...

За ненарахування, неутримання та/або несплату (неперерахування) військового збору застосовується фінансова відповідальність (у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені) та адміністративна відповідальність.

Відповідно до підпункту 1.5 пункту 161 підрозділу 10 Перехідних положень ПК України відповідальними за утримання та сплату військового збору є роботодавець, або ж інший податковий агент чи платник залежно від обставини отримання доходу.
Фінансова відповідальність передбачена статтею 127 ПК України, якою визначається об'єктивна сторона правопорушення:

  • відсутність первинних та інших бухгалтерських документів з нарахування військового збору;
  • неутримання військового збору з доходів фізичної особи (виплату доходу у повному обсязі) або утримання збору в меншому розмірі, ніж належить;
  • несплата (несвоєчасна або неповна сплата)  військового збору до бюджету.
Читати детальніше
Пов'язані питання/Теми
Яка правова природа військового збору?Чи сплачують військовий збір з доходів самозайняті особи, а також ті, що перебувають на спрощеній системі оподаткування?Чи застосовується натуральний коефіцієнт для обчислення військового збору?Чи сплачується військовий збір з орендної плати за земельну ділянку, виплачений у натуральній формі (врожаєм)?В який строк податковий агент повинен перерахувати в бюджет військовий збір у випадку, якщо дохід нарахований, але не виплачений платнику податку?Чи існують обмеження щодо визначення розміру бази оподаткування військовим збором?Чи поширюється норма щодо застосування податкової соціальної пільги при оподаткуванні військовим збором?Чи потрібно у податковому розрахунку за ф. 1ДФ, який юридична особа подає за відокремлений підрозділ, неуповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, відображати інформацію по військовому збору?Чи необхідно нотаріусам відображати у податковому розрахунку за ф. №1ДФ військовий збір щодо посвідчених договорів з продажу (обміну) об’єктів нерухомого та/або рухомого майна, а також виданих свідоцтв про право на спадщину та/або посвідчення договорів дарування?Податковий агент має понад 1000 працівників: як відобразити військовий збір в 1ДФ?Які доходи, що не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподаткованого доходу, обкладаються військовим збором?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити