Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Військовий збір
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи сплачується військовий збір з орендної плати за земельну ділянку, виплачений у натуральній формі (врожаєм)?
...

...

Нагадаємо, що орендар землі є податковим агентом для орендодавця (відповідно до пункту 170.1 статті 170 ПК України), тому на нього покладається обов'язок щодо утримання, нарахування та сплати збору. Однак, якщо орендар є фізичною особою (без статусу суб'єкта господарювання) , то сплачувати збір буде сам орендодавець, з отриманого на його користь доходу.

За згодою сторін розрахунок орендної плати за землю може здійснюватись у натуральній формі. Такий дохід, виплачений на користь орендодавця у натуральній формі, буде звісно ж оподатковуватись військовим збором. Розмір плати у натуральній формі визначається із вартості самого товару, що розраховується за звичайними цінами для такого товару. При цьому військовий збір буде сплачуватись саме з повної суми грошового виразу товару без застосування коефіцієнту.

Пов'язані питання/Теми
Яка правова природа військового збору?Чи сплачують військовий збір з доходів самозайняті особи, а також ті, що перебувають на спрощеній системі оподаткування?Чи застосовується натуральний коефіцієнт для обчислення військового збору?В який строк податковий агент повинен перерахувати в бюджет військовий збір у випадку, якщо дохід нарахований, але не виплачений платнику податку?Чи існують обмеження щодо визначення розміру бази оподаткування військовим збором?Чи поширюється норма щодо застосування податкової соціальної пільги при оподаткуванні військовим збором?Які правові наслідки для платника та податкового агента за неутримання та неперерахування військового збору?Чи потрібно у податковому розрахунку за ф. 1ДФ, який юридична особа подає за відокремлений підрозділ, неуповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, відображати інформацію по військовому збору?Чи необхідно нотаріусам відображати у податковому розрахунку за ф. №1ДФ військовий збір щодо посвідчених договорів з продажу (обміну) об’єктів нерухомого та/або рухомого майна, а також виданих свідоцтв про право на спадщину та/або посвідчення договорів дарування?Податковий агент має понад 1000 працівників: як відобразити військовий збір в 1ДФ?Які доходи, що не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподаткованого доходу, обкладаються військовим збором?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити