Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 7. Повернення судового збору
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Який порядок повернення судового збору з підстав, визначених ч. 1 ст. 7 Закону України «Про судовий збір»?
...

...

Повернення судового збору з підстав, визначених ч. 1 ст. 7 Закону України «Про судовий збір» (крім надміру сплаченого судового збору) здійснюється відповідно до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 № 787, а повернення надміру сплаченого судового збору – відповідно до Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 р. № 845.

Для повернення судового збору з підстав, передбачених статтею 7 Закону України «Про судовий збір» (окрім надміру сплаченого судового збору) заявнику необхідно подати до органу Казначейства заяву, оригінал ухвали про повернення судового збору, оригінал або копію розрахункового документа (платіжного доручення, квитанції тощо), який підтверджує перерахування коштів до відповідного бюджету.

Для повернення надміру сплаченого судового збору заявнику слід подати до органу Казначейства заяву про повернення коштів з бюджету, оригінал або належним чином засвідчену копію ухвали суду, оригінал або копію документа на переказ або паперову копію електронного розрахункового документа, які підтверджують перерахування коштів до бюджету. Судовий збір у національній валюті повертається на рахунок платника, зазначений платником у поданій ним заяві, а у разі його відсутності – може бути повернутий готівковими коштами за чеком органу Казначейства.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити