Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

стаття 78. Накопичувальний фонд
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи матиме можливість особа накопичувати кошти в недержавному пенсійному фонді замість Накопичувального фонду?
...

...

Після запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування накопичення внесків буде обов'язковим для всіх осіб, тобто незалежно від місця роботи, розміру заробітної плати особа повинна накопичувати кошти на власному пенсійному рахунку для забезпечення себе пенсією у майбутньому.

Таким чином, кожна особа повинна сплачувати внески, маючи при цьому вибір: накопичувати кошти в державному фонді – Накопичувальному фонді, або надати перевагу недержавному пенсійному фонду.

Частина 5 статті 78 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» передбачає, що учасник накопичувальної системи пенсійного страхування, який сплачує (за якого сплачують) страхові внески до накопичувальної системи пенсійного страхування, має право спрямувати такі внески до недержавного пенсійного фонду - суб'єкта другого рівня системи пенсійного забезпечення.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити