Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 142. Звільнення від оподаткування
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи необхідно подавати звітність підприємству/організації, у разі звільнення від оподаткування податком на прибуток підприємств?
...

...

Застосування податкової пільги не звільняє платника повністю від виконання ним податкового обов'язку, який, відповідно до пункту 36.1 статті 36 ПК України, включає в себе обов'язки обчислити, задекларувати та сплатити суму податку. Таким чином, навіть, якщо платник звільнений повністю від сплати податку, залишаються такі елементи його податкового обов'язку як обчислення та декларування, які він зобов'язаний виконати.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити