Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 133. Платники податку
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
В яких випадках представництво не є постійним і, відповідно, не виступає платником податку на прибуток підприємств?
...

...

На практиці зустрічаються випадки, коли контролюючий орган приймає податкові повідомлення-рішення, в яких нараховує додаткове податкове зобов'язання платнику податків з податку на прибуток, не беручи до уваги те, що представництво здійснює виключно допоміжну або ж підготовчу функцію по відношенню до материнської компанії. А також те, що жоден з видів діяльності, яке провадить представництво, не співпадає з діяльністю тієї ж материнської компанії. З одного боку, це пов'язано з тим, що чинне законодавство не містить визначення некомерційного представництва, що дало б можливість визначити ті характеристики, що відрізняли б його від постійного представництва, яке здійснює господарську діяльність. А з іншого, неврахування контролюючим органом змісту міжнародних договорів/конвенцій, що укладені між Україною та іншою державою з метою уникнення подвійного оподаткування, в яких визначено правовий статус та конкретні умови щодо діяльності постійного представництва юридичної особи, що прямо суперечить змісту пункту 3.2 статті 3 ПК України, відповідно до якого, якщо за міжнародним договором згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені ПК України, застосовуються правила міжнародного договору.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити