Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 133. Платники податку
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які наслідки недотримання встановлених вимог для неприбуткової організації?
...

...

Неприбуткова організація, у разі недотримання вимог встановлених пунктом 133.4 статті 133 ПК України, повинна:

1. Подати у термін, визначений для місячного податкового (звітного) періоду,   звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за період з початку року по останній день місяця, в якому вчинено таке порушення.

  • Відповідно до підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 ПК України податкові декларації подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) – протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. В цьому випадку, виходячи з вищенаведеного, під останнім календарним днем звітного місяця слід розуміти місяць, в якому вчинене таке порушення. При виявленні контролюючим органом порушення вимоги, зокрема, щодо необхідності направлення доходу неприбуткової організації відповідно до мети та цілі, що встановлені в установчих документах, тобто встановлення нецільового використання доходу неприбуткової організації, то в такому випадку підприємству будуть нараховані штрафні санкції відповідно до статті 123 ПК України (додатково див. аналітичний матеріал до статті 123 ПК України), а також нараховуватиметься пеня (додатково див. аналітичний матеріал «Пеня»), починаючи з першого числа місяця, в якому вчинене таке порушення. Звіт оформлюється з урахуванням Порядку складання податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій затвердженого Наказом від 27.01.2014 № 85.
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити