Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 133. Платники податку
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Хто не є платником податку на прибуток підприємств?
...

...

Відповідно до пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755- VI (далі - ПК України) не є платниками податку на прибуток:

- неприбуткові підприємтсва, установи та організації;

- суб'єкти господарювання, що застосовують спрощену систему господарювання, обліку та звітності

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити