Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Система електронного адміністрування податку на додану вартість
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які наслідки матиме для платника самостійний перерахунок коштів до бюджету для сплати податкових зобов’язань з ПДВ, тобто в обхід СЕА?
...

...

Відповідно до абзацу другого пункту 87.1 статті 87 Податкового кодексу України (далі – ПК України) податкові зобов'язання з ПДВ, які виникли у платника починаючи з 1 липня 2015 року, сплачуються до бюджету виключно шляхом перерахування коштів з електронного рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ (далі – СЕА) .

Водночас порушення платником ПДВ вимог абзацу другого пункту 87.1 статті 87 ПК України у вигляді самостійної сплати вищезазначених податкових зобов'язань з ПДВ до бюджету (в обхід СЕА) можуть мати для такого платника такі наслідки.

Пунктом 200-1.5 статті 200-1 ПК України встановлено, що з рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість платника перераховуються кошти до державного бюджету в сумі податкових зобов'язань з податку на додану вартість, що підлягає сплаті за наслідками звітного податкового періоду, та на поточний рахунок платника податку за його заявою, яка подається до контролюючого органу у складі податкової звітності з податку на додану вартість, у розмірі суми коштів, що перевищує суму задекларованих до сплати до бюджету податкових зобов'язань та суми податкового боргу з податку.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити