Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Розрахунок коригування
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які особливості складання розрахунку коригування до податкової накладної при частковій передоплаті за товари/послуги, у випадку якщо здійснився перегляд (збільшення) їх ціни?
...

...

Пункт 187.1 статті 187 Податкового кодексу України (далі – ПК України) вказує, що податкове зобов'язання з податку на додану вартість при здійсненні операцій з постачання товарів/ послуг виникає за правилом «першої події», тобто на дату, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

  1. дата зарахування коштів від покупця на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/ послуг за готівку – дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої – дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;
  2. дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів – дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг – дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.
Читати детальніше
Пов'язані питання/Теми
Чи потрібно складати розрахунок коригування до податкової накладної, у якій вказана неправильна дата її складання?Чи можна складати розрахунок коригування до податкової накладної, складеної за щоденним підсумком операцій?Чи має право підприємство – правонаступник складати розрахунки коригування до податкових накладних, які складалися до реорганізації?Як змінити номенклатуру, кількість та вартість наданої послуги розрахунком коригування до податкової накладної, складеної при попередній оплаті, якщо податкова накладна складена із одиницею виміру «послуга», кількістю 1, при цьому в результаті наявні два акти виконаних робіт, в кожному з яких кількість послуги теж зазначено 1?Що таке розрахунок коригування?Хто може складати розрахунок коригування?В яких випадках розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити