Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Розрахунок коригування
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи потрібно складати розрахунок коригування до податкової накладної, у якій вказана неправильна дата її складання?
...

...

У випадку, якщо податкова накладна була зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) з помилкою в даті її складання, тобто не на дату виникнення податкових зобов'язань з ПДВ, то таку помилку можна виправити.

Але спершу пригадаємо, які ж наслідки настають для платників податку (продавця та покупця) у такій ситуації.

Продавець може зазнати наслідків у вигляді проведення щодо нього документальної позапланової перевірки для з'ясування достовірності та повноти нарахування ним зобов'язань з ПДВ за відповідною операцією, за результатами якої контролюючий орган може застосувати до такого продавця фінансові (штрафні) санкції за пунктом 120-1.3 статті 120-1 ПК України. Така перевірка проводиться на підставі поданої покупцем заяви зі скаргою на продавця за формою додатка 8 до податкової декларації з ПДВ протягом 90 днів з дня надходження такої заяви із скаргою до контролюючого органу (абзаци двадцять третій, двадцять четвертий пункту 201.10 статті 201 ПК України).

Читати детальніше
Пов'язані питання/Теми
Які особливості складання розрахунку коригування до податкової накладної при частковій передоплаті за товари/послуги, у випадку якщо здійснився перегляд (збільшення) їх ціни?Чи можна складати розрахунок коригування до податкової накладної, складеної за щоденним підсумком операцій?Чи має право підприємство – правонаступник складати розрахунки коригування до податкових накладних, які складалися до реорганізації?Як змінити номенклатуру, кількість та вартість наданої послуги розрахунком коригування до податкової накладної, складеної при попередній оплаті, якщо податкова накладна складена із одиницею виміру «послуга», кількістю 1, при цьому в результаті наявні два акти виконаних робіт, в кожному з яких кількість послуги теж зазначено 1?Що таке розрахунок коригування?Хто може складати розрахунок коригування?В яких випадках розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити