Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Розрахунок коригування
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи можна складати розрахунок коригування до податкової накладної, складеної за щоденним підсумком операцій?
...

...

Платник податку на додану вартість на кожну дату здійсненої операції (тобто на дату виникнення податкового зобов'язання з ПДВ) складає податкову накладну та протягом встановленого строку реєструє її в Єдиному реєстрі податкових накладних.

При цьому, відповідно до положень пункту 201.4 статті 201 Податкового кодексу України (далі – ПК України) платник податку може складати податкову накладну за щоденними підсумками операцій (якщо вона не була складена на ці операції) у разі:

  1. здійснення постачання товарів/ послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку) , розрахунки за які проводяться через касу/реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) або через банківську установу чи платіжний пристрій (безпосередньо на поточний рахунок постачальника);
  2. виписки транспортних квитків, готельних рахунків або рахунків, які виставляються платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер постачальника (продавця), крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;
  3. надання платнику податку касових чеків, що містять суму поставлених товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального та податкового номерів постачальника).
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити