Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Розрахунок коригування
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи має право підприємство – правонаступник складати розрахунки коригування до податкових накладних, які складалися до реорганізації?
...

...

Визначаючись із правовими наслідками реорганізації платника податку на додану вартість, зокрема, щодо наявності права на коригування податкового зобов'язання з податку у правонаступника за операціями реорганізованого платника, якщо була здійснена наступна (після реорганізації) за постачанням товарів/послуг зміна компенсації їх вартості, включаючи перегляд цін, повернення товарів/послуг, повернення сум попередньої оплати товарів/послуг, необхідно вирішити питання про анулювання реєстрації платником ПДВ юридичної особи, що реорганізується, відповідно до різновидів реорганізації.

Отже, Податковим кодексом України (далі – ПК України) та Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. № 1588 (далі – Порядок № 1588) встановлені наступні особливості процедури анулювання реєстрації платників ПДВ та визначення податкових зобов'язань у разі реорганізації.

Згідно з пунктом 183.17 статті 183 ПК України особа, утворена в результаті реорганізації платника ПДВ (крім особи, утвореної шляхом перетворення), реєструється платником податку як інша новоутворена особа в установленому ПК України порядку, у тому числі у разі, коли до такої особи перейшли обов'язки із сплати податку у зв'язку з розподілом податкових зобов'язань чи податкового боргу.

Детально питання погашення грошових зобов'язань (податкового боргу) у разі реорганізації платника податків розписано в аналітичному матеріалі до статті 98 ПК України.

Читати детальніше
Пов'язані питання/Теми
Які особливості складання розрахунку коригування до податкової накладної при частковій передоплаті за товари/послуги, у випадку якщо здійснився перегляд (збільшення) їх ціни?Чи потрібно складати розрахунок коригування до податкової накладної, у якій вказана неправильна дата її складання?Чи можна складати розрахунок коригування до податкової накладної, складеної за щоденним підсумком операцій?Як змінити номенклатуру, кількість та вартість наданої послуги розрахунком коригування до податкової накладної, складеної при попередній оплаті, якщо податкова накладна складена із одиницею виміру «послуга», кількістю 1, при цьому в результаті наявні два акти виконаних робіт, в кожному з яких кількість послуги теж зазначено 1?Що таке розрахунок коригування?Хто може складати розрахунок коригування?В яких випадках розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити