Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Пункт 51
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Як здійснюється виплата бюджетної дотації сільськогосподарським товаровиробникам за лютий 2017 року?
...

...

Виплата бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції (далі – бюджетна дотація) , що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 1791-VIII прийшла на зміну спеціальному режиму оподаткування ПДВ у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства відповідно до статті 209 Податкового кодексу України (далі – ПК України), вперше здійснюється за результатами лютого 2017 року.

Система розрахунку та розподілу бюджетної дотації остаточно сформована у березні 2017 року, тому законодавець визначив спеціальний порядок для отримання бюджетної дотації за вказаний звітний період.

Кабінет Міністрів України постановою від 22.03.2017 № 178 «Деякі питання виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції» установив, що бюджетна дотація за результатами діяльності у лютому 2017 року надається сільськогосподарським товаровиробникам, які в установленому порядку подали до 01.04.2017 заяви про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 23.02.2017 № 275, та які станом на 31.12.2016 були внесені до реєстру суб'єктів спеціального режиму оподаткування ПДВ відповідно до статті 209 ПК України і станом на 01.03.2017 зареєстровані як платники ПДВ та провадили види діяльності, визначені у пункті 16-1.3 статті 16-1 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» від 24.06.2004 № 1877-IV (далі – Закон № 1877).

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити