Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Пункт 51
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи перераховується бюджетна дотація сільськогосподарського товаровиробника у зв’язку з коригуванням показників додатка 9 до податкової накладної з ПДВ?
...

...

Відповідно до положення статті 16-1 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» (далі – Закон) право на отримання бюджетної дотації мають сільськогосподарські товаровиробники, які внесені контролюючим органом до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

Порядок розподілу такої бюджетної дотації затверджується постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 № 83 (далі – Порядок 83).

Процедура отримання бюджетної дотації за вищезазначеним Порядком 83 визначається так.

Держказначейство відкриває відповідні планові асигнування державного бюджету, на другий день після чого перераховує кошти на небюджетний рахунок Мінагрополітики та повідомляє ДФС України про суму перерахованих коштів та залишку коштів на небюджетному рахунку попереднього періоду.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити