Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Постачання послуг
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи є послуги, оплата яких здійснюється з бюджету, постачанням послуг?
...

...

Відповідно до підпункту 196.1.6 пункту 196.1 статті 196 ПК України, не є об'єктом ПДВ операції з виплат у грошовій формі заробітної плати (інших прирівняних до неї виплат), а також пенсій, стипендій, субсидій, дотацій за рахунок бюджетів або Пенсійного фонду України чи інших фондів загальнообов'язкового соціального страхування (крім тих, що надаються у майновій формі).

Вищезазначену норму контролюючі органи тлумачили так, що будь-яке постачання послуг, вартість яких оплачується з бюджету, не є об'єктом оподаткування ПДВ.

З цією позицією не можна погодитися, враховуючи наступне.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити