Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Податкова накладна
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
У яких випадках податкова накладна підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних?
...

...

Складена платником податку на додану вартість податкова накладна реєструється в Єдиному реєстрі податкових накладних в кожному випадку.

Це пояснюється тим, що:

по-перше, Податковий кодекс України в абзаці першому пункту 201.10 статті 201 чітко зазначає, що при здійсненні операцій з постачання товарів/ послуг платник податку – продавець товарів/ послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в ЄРПН та надати покупцю за його вимогою;

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити