Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Надання майнових прав інтелектуальної власності
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи підлягають оподаткуванню ПДВ операції з надання майнових прав інтелектуальної власності?
...

...

Об'єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку, зокрема, з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України (підпункт б) пункту 185.1 статті 185 Податкового кодексу України (далі – ПК України)).

Відповідно до підпункту а) пункту 186.3 статті 186 ПК України місцем надання майнових прав інтелектуальної власності, створення за замовленням та використання об'єктів права інтелектуальної власності, у тому числі за ліцензійними договорами, а також надання (передача) права на скорочення викидів парникових газів (вуглецевих одиниць), вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб'єкт господарювання або – у разі відсутності такого місця – місце постійного чи переважного його проживання.

Іншими словами, операція з постачання платником ПДВ резиденту майнових прав інтелектуальної власності є об'єктом оподаткування ПДВ, оскільки місцем постачання таких послуг вважається місце постачання їх на митній території України.

А операція з постачання платником ПДВ майнових прав інтелектуальної власності нерезиденту не є об'єктом оподаткування ПДВ, так як місцем постачання таких послуг вважається місце постачання їх за межами митної території України.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити