Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Конфісковане майно
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які особливості оподаткування операцій із постачання конфіскованого майна податком на додану вартість?
...

...

Податковий кодекс України (далі – ПК України) містить декілька положень, що тим чи іншим чином регулюють відносини, пов'язані із конфіскованим майном, серед яких:

  1. підпункт 6 пункту 180.1 статті 180 – для цілей оподаткування платником ПДВ є особа, що проводить операції з постачання конфіскованого майна, незалежно від того, чи досягає вона загальної суми операцій із постачання товарів/ послуг, визначеної пунктом 181.1 статті 181 цього Кодексу, а також незалежно від того, який режим оподаткування використовує така особа згідно із законодавством;
    при цьому для осіб, визначених підпунктом 6 пункту 180.1 статті 180 ПК України, пунктом 183.3 статті 183 ПК України передбачено їх добровільну реєстрацію;
  2. підпункт 197.1.26 пункту 197.1 статті 197 – звільняються від оподаткування ПДВ операції з передачі конфіскованого майна у розпорядження державних установ або організацій, уповноважених здійснювати їх збереження або постачання згідно із законодавством.
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити