Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 291. Загальні положення
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи можуть бути платниками єдиного податку IV групи фізичні особи – підприємці? Чи можуть бути платниками єдиного податку IV групи фермерські господарства?
...

...

Окремі питання виникають у осіб, що здійснюють виробництво сільськогосподарської продукції у зв'язку з дещо звуженим тлумаченням податковим законодавством самого терміну «сільськогосподарський товаровиробник». Так, згідно із Законом України «Про сільськогосподарський перепис» від 23.09.2008 № 575-VI, виробниками сільськогосподарської продукції є юридичні особи всіх організаційно-правових форм господарювання та їх відокремлені підрозділи , фізичні особи ( фізичні особи – підприємці, домогосподарства), які займаються сільськогосподарською діяльністю, передбаченою класифікацією видів економічної діяльності, мають у володінні, користуванні або розпорядженні землі сільськогосподарського призначення чи сільськогосподарських тварин. Разом з тим, у розумінні ПК України, сільськогосподарськими товаровиробниками являються тільки юридичні особи , так підпунктом 14.1.235 пункту 14.1 статті 14 ПК України зазначено, що сільськогосподарський товаровиробник для цілей глави 1 розділу XIV – це юридична особа незалежно від організаційно-правової форми , яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах ( озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.

Читати детальніше
Пов'язані питання/Теми
Чи необхідно сплачувати рентну плату за спеціальне використання води, якщо ФОП-платник єдиного податку надає послуги перукарень у нежитловому приміщенні багатоквартирного будинку за відсутності договору з первинним водокористувачем (водоканалом)?Чим відрізняються залік зустрічних зобов’язань і зарахування зустрічних однорідних вимог?Чи можуть платники єдиного податку проводити залік взаємних зобов’язань і при цьому залишатися на спрощеній системі оподаткування ?Які групи платників єдиного податку передбачені законодавством? Чи може ФОП-платник єдиного податку використовувати гроші з розрахункового рахунку спрощенця для особистих потреб?Чи можуть особи, які провадять незалежну професійну діяльність, перебувати на спрощеній системі оподаткування?Чи може фізична особа – підприємець на спрощеній системі оподаткування надавати послуги самозайнятим особам?Чи має право фізична особа – підприємець – платник єдиного податку надавати в оренду частину земельної ділянки, площа якої не перевищує 0,2 га, якщо загальна площа такої земельної ділянки є більшою ніж 0,2 га?Чи можуть платники єдиного податку використовувати векселі як форму розрахунків? Чи мають право юридичні особи – платники єдиного податку здійснювати бартерні операції?Чи можуть платники єдиного податку ІІ групи надавати готельні послуги юридичним особам, які перебувають на загальній системі оподаткування? Чи вважається порушенням умов перебування на ІІ групі платника єдиного податку, якщо такий платник надає послуги іншим фізичним особам (працівникам юридичних осіб), які перебувають у відрядженні?Чи може підприємство, одним із засновників якого є нерезидент, перейти на спрощену систему оподаткування?Чи може фізична особа – підприємець бути платником єдиного податку І групи, якщо вона здійснює торгову діяльність у магазині на території ринку?У разі надання послуг з проведення ігор у більярд, фізична особа – підприємець може перейти на спрощену систему оподаткування?Чи враховуються особи, які надають послуги фізичним особам – підприємцям на підставі цивільно-правових договорів, до складу загальної кількості найманих працівників?Чи зберігається за платником єдиного податку право перебувати на спрощеній системі оподаткування у разі недотримання вимоги щодо частки сільськогосподарського товаровиробництва у 75 % з причин впливу обставин непереборної сили?Чи зобов’язані платники єдиного податку сплачувати єдиний соціальний внесок та податок на доходи фізичних осіб за найманих працівників?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити