Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

F.A.Q. до П(С)БО 15 "Дохід"
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Який момент визначає передачу покупцю значних ризиків і вигод, пов’язаних із володінням активом у разі залучення додаткових коштів від покупців для будівництва об’єктів нерухомості за договорами купівлі-продажу майнових прав?
...

...

Залучення додаткових коштів від покупців для будівництва об'єктів нерухомості здійснюється за загальним правилом шляхом створення фондів фінансування будівництва (ФФБ) та фондів операцій з нерухомістю (ФОН), які діють відповідно до Закону України «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» (далі – Закон).

Ні ФФБ, ні ФОН не є юридичними особами, а управління коштами здійснюється через довірчого власника – управителя ( фінансової установи, яка від свого імені діє в інтересах установників управління майном і здійснює управління залученими коштами згідно із законодавством, Правилами фонду та відповідає вимогам, встановленим Законом). Проте, на відміну від управителя ФФБ, управитель ФОН є також окремим платником податку на прибуток щодо операцій і результатів діяльності із довірчого управління, що здійснюється таким управителем через фонд (підпункт 133.1.3 пункт 133.1 статті 133 ПК України).

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити