Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Договір про спільну діяльність без створення юридичної особи
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Який порядок взяття на облік договорів про спільну діяльність?
...

...

Договори про спільну діяльність на території України без створення юридичної особи підлягають податковому обліку, за умови поширення на останніх особливостей податкового обліку та оподаткування спільної діяльності, визначених Податковим кодексом України.

Такі договори беруться на облік на підставі рішення контролюючого органу про реєстрацію платником податку на додану вартість уповноваженої особи та отримання наступних документів (пункт 4.6 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 09.12.2011 № 1588):

  • заява за формою № 1-ОПП;
  • копія договору (контракту) про спільну діяльність.
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити