Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Реєстр неприбуткових організацій
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи можна поновити статус неприбуткової організації після його втрати та виключення з реєстру?
...

...

У випадку порушення вимог, встановлених ПК України до діяльності неприбуткових організацій, така неприбуткова організація виключається з Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі - Реєстр), перетворюється на платника податку на прибуток з наступного місяця після місяця вчинення порушення та сплачує податкове зобов'язання з податку на прибуток із суми нецільового використання активів.

Детальніше про те, які підприємства відносяться до неприбуткових та про вимоги до неприбуткових організацій розглянуто в аналітичному матеріалі « Неприбуткові організації, підприємства, установи та їх види».

ПК України не містить окремих положень, які б визначали правила повернення статусу неприбутковості, але разом з тим і не забороняє повторно відносити до неприбуткових підприємства та організації, що втратили цей статус.

При цьому необхідно враховувати вимоги підпункту 133.4.3 статті 133 ПК України, згідно з яким неприбуткові організації, що допустили порушення вимог ПК України, повинні щокварталу подавати податкову декларацію з податку на прибуток з першого дня місяця, наступного за місяцем, в якому вчинено порушення, до 31 грудня податкового (звітного) року.

Таким чином, до кінця року, в якому було допущено порушення вимог ПК України щодо діяльності неприбуткових організацій, неприбуткова організація, що вчинила порушення, повинна перебувати у статусі платника податку на прибуток, щокварталу подавати декларацію з податку на прибуток та фінансову звітність, сплачувати податок на прибуток.

Читати детальніше
Пов'язані питання/Теми
Реєстр неприбуткових організацій
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити