Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Пункт 120.1 ПК України «Неподання або несвоєчасне подання податкової звітності або невиконання вимог щодо внесення змін до податкової звітності»
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які існують загальні вимоги до подання податкових декларацій платниками податків?
...

...

Обов'язок платника податків щодо подання податкової звітності встановлюється статтею 16 ПК України. В силу норм статей 18 та 19 ПК України такий обов'язок може покладатися на податкових агентів або представника платника податку і повинен виконуватись відповідно до встановлених законом процедур.

Читати детальніше
Пов'язані питання/Теми
Таблиця до п. 120.1 ст. 120 ПК УкраїниЯкі існують особливості притягнення до відповідальності відокремлених підрозділів за несвоєчасне подання звітності?Чи несуть відповідальність за порушення, передбачене пунктом 120.1 статті 120 Податкового кодексу України нотаріуси та рієлтери у разі, коли вони не подають інформацію про договори оренди об'єктів нерухомості контролюючому органу?Які існують особливості застосування пункту 120.1 статті 120 Податкового Кодексу України при поданні електронної звітності з податку на додану вартість?В чому різниця між «неподанням» та «несвоєчасним поданням» податкової звітності у контексті пункту 120.1 статті 120 ПК України? Чи впливає кваліфікація тієї чи іншої ознаки на міру відповідальності суб'єкта?Пункт 120.1 статті 120 ПК України оперує поняттям «неподання податкової звітності». Коли податкова звітність вважається поданою?Яку ще відповідальність, окрім фінансової, може нести особа за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності?Які несприятливі наслідки, окрім застосування штрафних санкцій, передбачених пунктом 120.1 статті 120 Податкового кодексу України, може нести за собою неподання або несвоєчасне подання податкової декларації?Яким чином здійснюється врахування повторності правопорушення, передбаченого пунктом 120.1 статті 120 Податкового кодексу України?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити