Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Декларація з податку на прибуток
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які строки подання декларації з податку на прибуток за 2015 рік?
...

...

У 2015 році діяли норми пункту 57.1 статті 57 та пункту 137.4 статті 137 ПК України, згідно з якою підприємства мали подавати річну декларацію до 01.06.2016 р. Законом № 909 цю норму було видалено. Натомість майже всі платники податку на прибуток з 01.01.2016 р. зобов'язані декларувати податок на прибуток за звітні (податкові) періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали та рік (пункт 137.5 статті 137 ПК України).

Річний податковий період залишили для:

  • новостворених підприємств;
  • виробників сільськогосподарської продукції;
  • підприємств, у яких річний дохід не перевищує 20 мільйонів гривень.
Читати детальніше
Пов'язані питання/Теми
Яку форму декларації з податку на прибуток потрібно подавати за звітний 2015 рік?Які платники підпадають під квартальний період декларування, а які під річний?Яка структура декларації з податку на прибуток та комплект документів, які подають разом із нею?Що записують у «шапці» декларації з податку на прибуток?Як скласти розрахунок податку на прибуток за відповідними показниками?Які загальні правила складання додатка РІ до декларації з податку на прибуток? Як скласти розділ 1 додатка РІ декларації з податку на прибуток?Як скласти розділ 2 додатка РІ декларації з податку на прибуток?Як скласти розділ 3 додатка РІ декларації з податку на прибуток?Як скласти розділ 4 додатка РІ декларації з податку на прибуток?Як скласти додаток АВ декларації з податку на прибуток?Як скласти Додаток ЗП декларації з податку на прибуток?Як скласти Додаток ПН декларації з податку на прибуток?Як скласти додаток ТЦ декларації з податку на прибуток?Як скласти додаток ВП декларації з податку на прибуток?Як скласти додаток ПЗ декларації з податку на прибуток?Як скласти додаток АМ декларації з податку на прибуток?Як скласти додаток ЦП декларації з податку на прибуток?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити