Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Пункт 118.2 ПК України
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи може фінансова установа здійснювати видаткові операції до/без отримання повідомлення контролюючого органу про взяття рахунку на облік?
...

...

Цікаво зауважити, що інколи видаткові операції з рахунку платника податків можуть здійснюватись і у разі отримання повідомлення про відмову у взятті на облік такого рахунку. Це, зокрема, ситуація, передбачена підпунктом 5 пункту 1 розділу ІІІ Порядку № 721. Надходження до фінансової установи повідомлення-відповіді із такою причиною відмови свідчить про те, що рахунок вже взято на облік контролюючим органом. У такому разі повідомлення-відповідь буде містити дату взяття рахунку на облік у контролюючому органі.

В інших же випадках до отримання такого повідомлення фінансова установа обмежена у здійсненні видаткових операцій з рахунку платника податків. Проте слід зауважити, що до отримання такого повідомлення деякі видаткові операції все ж таки можуть здійснюватись банком або іншою фінансовою установою: це операції, які стосуються перерахування коштів до бюджетів або державних цільових фондів.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити