Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

123.1
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи застосовуються штрафні санкції за статтею 123 Податкового кодексу України у випадку, коли особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов'язань, виступає податкова інспекція?
...

...

Ні, оскільки в диспозиції статті 123 Податкового кодексу України не зазначений випадок самостійного нарахування податкових зобов'язань з певних податків та зборів у зв'язку з тим, що особою, відповідальною за таке нарахування, в силу прямих вказівок закону, є сам контролюючий орган. Тобто у разі якщо, наприклад, податкова самостійно визначає зобов'язання з транспортного податку на підставі підпункту 267.6.1 пункту 267.6 статті 267, то штрафні санкції не застосовуються. Усі інші випадки самостійного обчислення суми грошових зобов'язань контролюючим органом пов'язані з порушенням платником податкового законодавства, а тому й відповідні заходи фінансової відповідальності підлягають застосуванню.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити